Мультиспортивні майданчики

Тренажерні майданчики
30.03.2020
Баскетбольні майданчики
30.03.2020
Спортивний майданчик 20х40 м - найбільш популярне рішення універсальних спортивних майданчиків для ігор у футбол, баскетбол, волейбол, стрітбол і хокей. Вона являє собою комбіноване ігрове поле з обладнанням і розміткою для декількох видів спорту. Це найпопулярніший варіант, що дозволяє на обмеженій території створити повноцінні умови для занять різними видами спорту. Сьогодні будівництво спортивних майданчиків 20х40 м під ключ є актуальною і затребуваною послугою.

Будівництво

Будівництво спортивних майданчиків 20х40 метрів під ключ складається з наступних етапів:
  • складання плану або узгодження кошторису проекту;
  • підготовка підстави майданчика. Воно має бути чистим, сухим і твердим;
  • установка обраного обладнання;
  • монтаж штучного покриття, що включає в себе підготовку певного обсягу суміші, акуратну укладку покриття, розрівнювання і природне висихання протягом 8 годин.
Універсальні спортивні площадки 20 на 40 метрів в нашій компанії включає всі необхідні роботи і вимоги до об'єкта. Покриття робиться придатним для різних видів спорту та для цілорічної експлуатації. Встановлюються пластикові борту, каркас, захисна сітка, ворота та баскетбольні щити, монтується підлогове покриття.

Покриття

Найсучаснішим і оптимальним покриттям для футбольних майданчиків 20 на 40 є покриття з гумової крихти. Це монолітний виріб об'єднало в собі безліч корисних якостей:
  • безпеку;
  • стійкість до пошкоджень;
  • всепогодность;
  • привабливий дизайн;
  • простий спосіб укладання;
  • ремонтопридатність.
Гумова крихта має відмінну пружність, що не допускає ковзань і забезпечує безпеку спортсменів. За нею дуже легко доглядати, так як в її порах не накопичується бруд і пил. При створенні покриттів з гумової крихти використовуються різноманітні барвники, в результаті чого створюються ексклюзивний дизайн. Матеріал є результатом вторинної переробки, що пояснює його доступну вартість.

Устаткування для спортивного майданчика 20х40 м

На мульти спортивному майданчику повинні бути присутніми каркас, пластикові борти, захисна сітка, футбольні ворота, баскетбольні щити, волейбольний сітка і т.д. Він підходить не тільки для занять літніми видами спорту, але і для зимового використання. При наявності бортів в холодну пору року на штучне покриття можна залити ковзанку.
Компанія «ТрамплінСпорт» пропонує будівництво спортивних майданчиків 20х40 м під ключ. Вже більше 10 років ми виробляємо будівництво та укладання спортивних покриттів з гумової крихти. Ми можемо укомплектувати поле всім необхідним обладнанням, встановити освітлення і потрібні огорожі. За нашими плечима величезна кількість якісних і успішних проектів, які допомагають людям вести активний спосіб життя.
Спортмайданчик 20х40 зазвичай розрахований на літні види спорту, але може використовуватися і взимку в якості катка. Залити водою можна і грунтове покриття, і зі штучною травою. Перед цим необхідно вирівняти поверхню і зробити бортики висотою 6-12 см. Після цього катком виконуватися ущільнення поверхні.

Види покриття