Спецтехніка для обслуговування газону

Продаж спеціалізованої техніки для осблуговування спортивних майданчіків та будівництва від SMG

CareMax CM2B

Оснащений коливальними підвісними трикутними щітками, встановленими під машиною, а також ззаду встановленою перетяжною щіткою, що забезпечує робочу ширину 2400 мм. CareMax CM2B та його інтегрована перевірена технологія гарантують, що фізичні експлуатаційні характеристики штучного газону будуть підтримуватися постійно. Задній монтажний аксесуар можна піднімати гідравлічно для транспортування. Два напрямні шківи / транспортні ролики забезпечують точну роботу по бічних дошках і обережне зберігання щіток.

SportChamp SC2BL

Багатофункціональна машина для покращеного обслуговування штучного газону.

SportChamp, провідна машина на світовому ринку, є рішенням для обслуговування різних синтетичних спортивних поверхонь у межах спортивного споруди. Використовуючи різні кріплення, всі синтетичні спортивні поверхні можна очистити та утримувати відповідно до інструкцій виробника, а також вище, для ефективного та економічного догляду за поверхнею.

Численні насадки полегшують та прискорюють необхідні завдання з технічного обслуговування. Асортимент включає в себе пристосування для зимового обслуговування та заправки насипного матеріалу, для видалення листя, розпушування екстремального ущільнення та обприскування засобів для догляду. Сфера застосування SportChamp збільшується додатковими кріпленнями для незалитого штучного газону, синтетичних спортивних поверхонь або бокових допріжок. Таким чином, це багатофункціональна машина для догляду та обслуговування вашого спортивного закладу.

Змінні насадки для SportChamp SC2BL

SportChamp-SC2D-item1

SportChamp-SC2D-item2

SportChamp-SC2D-item3

SportChamp-SC2D-item4

SportChamp-SC2D-item5

SportChamp-SC2D-item6

SportChamp-SC2D-item7

SportChamp-SC2D-item8

SportChamp-SC2D-item9

SportChamp-SC2D-item10

SportChamp-SC2D-item11

SportChamp-SC2D-item12

SportChamp-SC2D-item13

SportChamp-SC2D-item14

SportChamp-SC2D-item15

SportChamp-SC2D-item16

SportChamp-SC2D-item17

SportChamp-SC2D-item18

SportChamp-SC2D-item19

SportChamp-SC2D-item20

SportChamp-SC2D-item21

SportChamp-SC2D-item22

SportChamp-SC2D-item23


WashMatic-WM800-Titelbild

WashMatic WM800

Машина для очищення синтетичних спортивних поверхонь водою високого тиску.

WashMatic працює на дизельному двигуні з водяним охолодженням потужністю 26 к.с. Переднє кріплення очищає синтетичні спортивні поверхні, наприклад незаповнену штучну траву, бігові доріжки, багатоцільові ігрові поля чи подібні поверхні водою високого тиску. Тиск розпилення можна регулювати. Обертовий ланцюг, що обертається, працює до 140 бар. Потреба у воді на хвилину становить 50 літрів і зазвичай забезпечується водопостачанням спортивного споруди. Якщо потрібна кількість води недоступна, 300 літровий резервуар для води з вбудованим клапаном переливу може бути використаний як буфер для води. У цьому випадку зовнішній водяний насос запитує свіжу воду з проміжного бака в машину. Брудна вода скидається через зливний шланг. Робоча ширина WM800 – 800 мм; 200 м² – 250 м² можна очищати за годину. 300-літровий резервуар для води, зовнішній насос та шланги розміщені на компактному візку. Це можна легко опустити електричною лебідкою над пандусом і розмістити за необхідності.

TurfRouter-TR500

TurfRouter TR500

Автономний мобільний робот для чищення та догляду за штучною травою.

TurfRouter живиться від свинцево-кислотних акумуляторів 12В; які дозволяють тривалість роботи 3-4 години. Макс. Швидкість руху 6 км / год. Час зарядки – 6 годин. Для локалізації та навігації TurfRouter оснащений технологією позиціонування на місцях обробляє інформацію з системи GPS / GNSS та гіроскопа.

Концепція безпеки включає ультразвукові датчики та захист від зіткнення на передній частині TurfRouter. Операція проводиться або ручним, або радіо дистанційним управлінням. Зв’язок для обміну всіма даними пристрою / роботи відбувається через SIM-карту, Bluetooth або WLan. Через додаток ці дані можна зчитувати за допомогою звичайних пристроїв та контролювати їх..

Змінні насадки для TurfRouter TR500

TurfRouter-TR500-item1

TurfRouter-TR500-item2

TurfRouter-TR500-item3